українська російська англійська
Забудовники зацікавлені у співпраці з Державною іпотечною установою
12.11.2013 | 16:24
Прес-служба Державної іпотечної установи

Житловий комплекс «Софія Київська», що будується у передмісті Києва за підтримки Державної іпотечної установи долучився до Програми рефінансування іпотечних кредитів Установи. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва. 

«Ми очікуємо, що перші квадратні метри будуть введені до кінця року та громадяни зможуть придбати квартири, використовуючи механізм іпотечного кредитування за Стандартами ДІУ», - підкреслила керівник прес-служби ДІУ.

«За нашою Програмою іпотечного кредитування, банки пропонують більш вигідні умови, чим, у цілому, на фінансовому ринку. Тому забудовники зацікавлені у співпраці з ДІУ саме у питанні реалізації квартир», - зазначила керівник прес-служби Установи.

За її словами, для того, щоб отримати кредит для придбання житла, потрібно звернутися до одного з банків-партнерів Установи, яких на даний час нараховується 118.

 «Приємно констатувати, що обидві програми ДІУ користуються попитом у забудовників та банків. Програма фінансування добудови об’єктів житлового призначення дозволяє вчасно завершити будівництво житлового будинку, а програма іпотечного кредитування допомагає громадянам придбати квартиру на пільгових умовах», - зазначила Ганна Волобуєва.

У свою чергу директор компанії-забудовника ЖК «Софія Київська» - Ігор Ковальчук наголосив, що підтримка держави вкрай важлива для будівельників.

«Держава виказала нам довіру та надала змогу вчасно виконати свої зобов’язання перед інвесторами. Тому громадяни зможуть після введення в експлуатацію житлового комплексу звернутися у банк-партнер ДІУ -  «Укрінбанк» за іпотечним кредитом для придбання житла у «Софії Київській» на пільгових умовах», -  повідомив Ігор Ковальчук.

 

версія для друку