українська російська англійська
15 листопада Сумщина презентує свій інвестиційний потенціал
14.11.2013 | 16:10
СУМСЬКА ОДА

15 листопада вперше відбудеться міжнародна презентація інвестиційного потенціалу Сумської області «Сумщинарегіон з майбутнім».

Голова Сумської обласної адміністрації  Юрій Чмирь представить досягнення та напрацювання регіону в промисловості, аграрному секторі, соціальній та молодіжній сферах дипломатам, послам, представникам міністерств і відомств України, інвестиційних фондів, фінансово-кредитних установ, міжнародних консалтингових компаній, іноземних торгово-промислових палат, вітчизняних та зарубіжних підприємств.

З метою пошуку та налагодження ділових контактів у реалізації спільних ініціатив для потенційних партнерів будуть презентовані потужні проекти Сумщини -  індустріальний парк «Свема»; інвестиційні проекти у переробці сільськогосподарської продукції; інфраструктурний проект «Еспланада»; соціальний проект «Розвиток дитячо-юнацького футболу»; спортивний проект «Регіональний центр зимових видів спорту».

У рамках презентації планується підписання угоди про співпрацю між Сумською обласною державною адміністрацією та Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України.

Презентація відбудеться о 14:00 15 листопада у приміщенні Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2.

Від Сумської обласної державної адміністрації за роботу та акредитацію журналістів відповідає Нестеренко Людмила Миколаївна, тел. 098 980 08 83.

 

версія для друку