українська російська англійська
Учасники канадсько-української молодіжної програми ознайомились із роботою Хмельницької АЕС
12.11.2013 | 18:26
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

12 листопада 2013 року Хмельницьку АЕС відвідали учасники канадсько-української волонтерської обмінної програми «Канада-Світ-Молодь». У рамках даної програми канадські студенти разом із молоддю Національного університету «Острозька академія» знайомляться із галузями соціально-економічного і екологічного розвитку регіону та обмінюються досвідом.

Партнерство програми «Канада-Світ-Молодь» та Національного університету «Острозька академія» триває 17 років, і невід’ємною частиною цієї програми є візит на  Хмельницьку атомну електростанцію.

У рамках відвідин ВП ХАЕС канадські та українські студенти  побували в інформаційному центрі, де отримали загальну інформацію про атомну енергетику в Україні та ознайомилися із основними виробничими процесами. Про підготовку персоналу та підтримку кваліфікації в навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС розповів керівник відділу підготовки оперативного персоналу Володимир Фінчук. На повномасштабному тренажері блочного щита управління гості мали можливість спостерігати за моделюванням позаштатних ситуацій, які неможливо відпрацювати на діючому енергоблоці. Завдяки такій підготовці оперативний персонал Хмельницької атомної станції має високу кваліфікацію та професіоналізм.

Окрім побаченого, студенти обох країн отримали кваліфіковані відповіді на всі питання щодо діяльності Хмельницької атомної станції.

Довідково:

Усього з початку 2013 року (станом на 12.11.2013)  Відділом роботи з громадськістю та засобами масової інформації Хмельницької АЕС проведено 77 екскурсії, лекційно-екскурсійним обслуговуванням охоплено – 2123 відвідувачі. З них: 1678  учнів та студентів, 445  службовців.

 

 

 

 

 

версія для друку