українська російська англійська
Уряд спільно з громадськими організаціями поліпшуватимуть умови життєдіяльності інвалідів
13.11.2013 | 09:44
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

12 листопада за участю Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та керівників 21 громадської організації відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Урядом та всеукраїнськими громадськими об’єднаннями інвалідів.

Метою Меморандуму є дієве налагодження партнерської співпраці між Кабінетом Міністрів і громадськими організаціями інвалідів та об’єднання зусиль у здійсненні заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав людей з особливими потребами, поліпшення умов їхньої життєдіяльності у практичній площині.

Голова Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” В.В.Назаренко, президент Всеукраїнської громадської організації “Наукове товариство інвалідів “Інститут соціальної політики” А.Г.Шевцов та голова Українського товариства глухих Ю.П.Максименко підкреслили необхідність підписання такого важливого документа саме для соціально незахищених категорій громадян.

Окремо було висловлено побажання розглянути можливість продовження дії норми щодо пільгового оподаткування податком на додану  вартість за нульовою ставкою підприємствам та організаціям, які засновані громадськими організаціями інвалідів. Піднято питання щодо нормативного врегулювання забезпечення безкоштовного паркування транспортних засобів інвалідами. Особливо зазначено, що сьогодні, як ніколи, є необхідність  налагодження конструктивного діалогу громадських організацій інвалідів із керівниками обласних рад та районних органів місцевого самоврядування, оскільки на разі не всі знаходять час на порозуміння та конструктивну співпрацю.

«Уряд спрямує всі зусилля, щоб ваші пропозиції та зауваження були вирішеними  у позитивному для вас ключі» - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду також подякував Урядовому уповноваженому з прав інвалідів за ініціативність, наполегливість у вирішенні питань щодо забезпечення додержання прав та законних інтересів інвалідів.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розв’язання проблем соціального захисту інвалідів та активну громадську позицію Прем’єр-мініcтр України вручив Подяки Артамоновій Ларисі Іванівні, Дьякову Сергію Михайловичу, Нечаю Юрію Олеговичу, Шевцову Андрію Гаррійовичу, Гайдуку Юрію Антоновичу.  

 

версія для друку