українська російська англійська
Українські ВНЗ представляють свої досягнення на Міжнародній виставці у Туркменістані
13.11.2013 | 10:08
Прес-служба Міністерства освіти і науки

12-14 листопада 2013 року в м. Ашгабат (Республіка Туркменістан) у рамках проведення Міжнародної освітньої виставки і наукової конференції «Освіта, спорт і туризм в епоху щастя і могутності» проходить виставка-ярмарок досягнень системи освіти України та Туркменістану за участю ректорів провідних вищих навчальних закладів України.

Очолює українську делегацію Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Метою виставки є залучення партнерів для реалізації ефективних проектів розвитку освіти, туризму і спорту в Туркменістані, впровадження сучасних методів і методик організації освітнього процесу, передових досягнень науки і техніки в галузі освіти, туризму і спорту, підвищення рівня професійної підготовки у цих галузях.

Міжнародна виставка і наукова конференція проводиться щорічно у столиці Туркменістану. У виставці беруть участь більше 100 освітніх закладів, серед них – національні та закордонні ВНЗ, науково-освітні центри, міжнародні організації тощо. На виставці діє експозиція інтерактивної, комп’ютерної техніки, інформаційних технологій та програмного забезпечення для системи освіти.

Пропозиція туркменської сторони щодо організації стенду головного гостя Міжнародної виставки свідчить про довіру та зацікавленість туркменської сторони у підготовці в Україні  висококваліфікованих фахівців з вищою освітою.

Про довіру українським освітнім традиціям також свідчить і те, що найбільша кількість туркменських студентів навчається саме в українських навчальних закладах і на сьогодні становить понад 13 тис. осіб.

 

 

 

версія для друку