українська російська англійська
Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності посилить інформування населення про соціальні гарантії
13.11.2013 | 11:40
Прес-служба Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Люди мають знати про свої права та можливості, які їм надає система загальнообов’язкового соціального страхування. Про це сказав голова комітету з конкурсних торгів Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Роман Яхимович, коментуючи початок виконання Програми висвітлення діяльності Фонду на 2013-2014 роки.

Задля підвищення рівня поінформованості про свої права та можливості отримувачів соціальних послуг та допомог в Україні було прийнято Програму висвітлення діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013-2014 роки. Програму затверджено правлінням Фонду, до якого входять представники держави, роботодавців та профспілок. Посилення роз’яснювальної роботи та розробка відповідної програми передбачені Концепцією розвитку Фонду на 2013-2023 роки. За словами Романа Яхимовича, у рамках цієї програми було проведено конкурсні торги на послуги з інформування про діяльність фонду.

Роман Яхимович також нагадав, що в Україні більше третини працюючих громадян не платять страхові внески: «В Україні 20 млн. зайнятих громадян. З них тільки 13 млн. платять соціальні внески. Решта - це неформальна та тіньова зайнятість».

Саме тому було прийнято рішення про проведення широкомасштабної інформаційної кампанії із роз'яснення соціальних прав і гарантій, якими люди можуть скористатися у системі соціального страхування. «Коли громадяни будуть розуміти, на що вони мають право і що мають право вимагати від системи соціального страхування, яку допомогу можуть отримати, які переваги і який захист дає система соціального страхування застрахованим особам, тоді будуть більше зацікавлені офіційно працевлаштовуватись і сплачувати страхові внески», - підсумував Роман Яхимович.

Нагадаємо, нещодавно про необхідність посилення роз’яснювальної роботи представниками органів державної влади щодо своєї діяльності висловився Президент України Віктор Янукович. На переконання Віктора Януковича, таке інформування сприятиме кращому розумінню тих чи інших кроків влади.

Незважаючи на важливість і актуальність цієї програми, її буде профінансовано тільки після того, як будуть виконані основні платежі з Фонду людям.

Довідково

Згідно результатів конкурсних торгів переможцями за трьома позиціями було визнано три компанії.

1. Створення та розміщення радіо сюжетів щодо діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. ТОВ «Компанія «Тавр». Сума пропозиції – 998 400 грн.

2. Створення та розміщення інформаційної відеопродукції (у ранковий або/та вечірній прайм-тайм). ТОВ «Рекламне агентство «МА Україна». Сума пропозиції – 2 520 000 грн.

3. Створення та розміщення радіосюжетів щодо діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, інформаційної відеопродукції (у ранковий або/та вечірній прайм-тайм), статей у друкованих засобах масової інформації, новин в електронних засобах масової інформації. ТОВ «Медійно-інформаційна комерційна організація «Плюс». Сума пропозиції – 4 760 400 грн.

 

версія для друку