українська російська англійська
Апеляційна Рада при Держпідприємництві створюється з метою захисту підприємців
13.11.2013 | 11:50
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Голова Держпідприємництва Михайло Бродський розповів «Судово-юридичній газеті» про ініціативу створення при Держпідприємництві постійно діючого колегіального органу з розгляду скарг підприємців на рішення контролюючих органів - Апеляційну раду з питань урегулювання податкових спорів.

В інтерв’ю Голова Держпідприємництва звернув увагу на те, що метою створення Апеляційної ради є захист підприємців шляхом неупередженого, кваліфікованого розгляду органом скарг платників. Крім того, робота Ради буде сприяти попередженню (профілактиці) податкових конфліктів.

«В українських реаліях статус та впливовість експертного органу напряму залежить від його визнання або невизнання державою. Тому, оскільки основні засади діяльності Апеляційної Ради будуть закріплені на законодавчому рівні, а її рішення визнаватимуться посадовими особами органів доходів і зборів, вважаємо, що такий орган буде користуватися довірою з боку підприємців», – зазначив Михайло Бродський та додав: «Рада буде діяти таким чином, щоб механізм апеляційного оскарження в цій інстанції не призводив би до неправомірного затягування справ».

На сьогодні порядок обрання членів Апеляційної Ради перебуває на стадії розробки, оскільки положення про Раду та порядок її формування буде встановлений Кабміном.

З текстом статті можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держпідприємництва України за посиланням: http://www.dkrp.gov.ua/info/2571  

 

версія для друку