українська російська англійська
14 листопада стартує Школа медичної журналістики, присвячена питанням боротьби з цукровим діабетом
13.11.2013 | 13:20
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

14 листопада з нагоди Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом в ІА «Укрінформ» розпочне свою роботу ХІ дводенний модуль Школи медичної журналістики «Особливості життя людей з цукровим діабетом».

У програмі семінару – лекції відомих тренерів, журналістів провідних ЗМІ та медиків щодо висвітлення теми діабету. Крім того учасникам Школи медичної журналістики проведуть практичне заняття «Поговоримо про діабет». Під час майстер-класу, який пройде у форматі інтерактивної настільної гри, журналісти ознайомляться з особливостями життя людей із цукровим діабетом: принципами самоконтролю, особливостями харчування, звичками тощо.

Також у програмі Школи – прес-конференція та прес-тур до одного із медичних закладів, де працює «Школа діабету». Журналісти зможуть відвідати урок для пацієнтів із цукровим діабетом, а також поспілкуватися із ними. 

Школа медичної журналістики проходить за ініціативи Національної спілки журналістів України та Громадської Спілки «Міжнародний клуб лікарів і фармацевтів», за підтримки МОЗ України та у партнерстві із фармацевтичною компанією «Елі Ліллі Восток С.А.»

 

версія для друку