українська російська англійська
Держлікслужба України і Нацагентство санітарного нагляду Бразилії активізували співробітництво
13.11.2013 | 13:44
Державна служба України з лікарських засобів

Державна служба України з лікарських засобів та Національне агентство санітарного нагляду Бразилії підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва. Церемонія підписання відбулася під час візиту української делегації до м. Бразиліа (Федеративна Республіка Бразилія), що відбулося в рамках чергового, шостого засідання Міжурядової українсько-бразильської комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Меморандум передбачає створення механізмів співробітництва у сфері нагляду за станом охорони здоров’я, надання методичної підтримки у процесі обміну технологіями, спільної розробки проектів та науково-технічних досліджень між Бразилією та Україною. Передбачається розширення обміну знаннями та спеціалістами, обмін нормативно-правовою базою з певних питань, які становлять взаємний інтерес сторін.

Окрім того, в рамках Меморандуму планується налагодження каналів комунікації стосовно фармацевтичних стандартів, запровадження вимог Належної виробничої практики (GMP) і відповідних норм законодавства. Документ також визначає механізми здійснення регулярного обміну інформацією про новітні розробки у сфері охорони здоров’я та контролю якості лікарських засобів тощо.

Від імені Держлікслужби України Меморандум підписав заступник Голови Держлікслужби України А.Д. Захараш.

Даний документ є матиме позитивний вплив на розвиток системи контролю якості лікарських засобів як у Федеративній Республіці Бразилія, так і в Україні.

 

версія для друку