українська російська англійська
Майже 1200 адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, підвищили кваліфікацію
13.11.2013 | 14:24
Прес-служба Міністерства юстиції

Завершилися каскадні тренінги, організовані Координаційним центром з надання правової допомоги та територіальними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом вересня-листопада поточного року з метою підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання такої допомоги.

Теми тренінгів відповідали назві методичних рекомендацій, які на них презентувалися: «Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення» та «Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або зміну запобіжного заходу». Також учасникам тренінгів було запропоновано вирішити практичні завдання (по 3 на кожен тренінг).

Тренерами виступили 47 адвокатів-тренерів/модераторів обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, що пройшли навчання у рамках навчально-орієнтаційної програми, організованої за сприяння проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Загалом було проведено 73 каскадні тренінги, кількість учасників яких складає 1685 осіб.

За результатами участі у тренінгах сертифікати про підвищення кваліфікації отримають 1171 адвокат.

Паралельно з тренінгами Координаційним центром проводилось анонімне анкетування адвокатів. Результати аналізу анкет показали, що більшість адвокатів задоволені рівнем організації тренінгів, якістю їх матеріалів та високо оцінюють рівень підготовки адвокатів-тренерів і хотіли б, щоб такі тренінги проходили у середньому раз на один–два місяці.

З матеріалами проведених тренінгів можна ознайомитися на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги у рубриці «Мережа обміну досвідом»: http://www.legalaid.gov.ua/ua/merezha-obminu-dosvidom .

 

 

 

версія для друку