українська російська англійська
Мінрегіон:Завершено збір заявок для участі в проекті "Енергоефективність у громадах"
13.11.2013 | 14:53
В Управлінні поінформували, що тривалість проекту "Енергоефективність у громадах" - 2013-2016 рр., вартість проекту - 4 млн. євро.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва/Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH завершили  збір заявок від міст-парнерів для впровадження нового проекту українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність у громадах».

До розгляду заявки подали Вінницька міська рада, Дніпропетровська обласна рада, Донецька обласна державна адміністрація, Житомирська міська рада, Запорізька міська рада, Київська міська державна адміністрація, Краматорська міська рада, Криворізька міська рада, Луганська міська рада, Луцька міська рада, Львівська міська рада, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська обласні державні адміністрації, Хмельницька та Чернівецька міські ради.

Як повідомили в Управлінні міжнародного співробітництва Мінрегіону, найближчим часом відбудеться засідання комітету GIZ з відбору міст-парнерів для впровадження проекту «Енергоефективність у громадах».

В Управлінні поінформували, що тривалість проекту «Енергоефективність у громадах»  – 2013-2016 рр., вартість проекту – 4 млн. євро.

Мета проекту – допомога українським містам у запровадженні масштабного енергоменеджменту по всій території України на базі досвіду проекту «Енергоефективність у будівлях».

Основні заходи в партнерських громадах:

Створення комунальних систем енергоменеджменту (СЕМ)

Консультування установ з питань структурної і політичної інтеграції енергоменджменту в систему державного управління

Розробка і надання інструментів і методів виявлення, планування, реалізації та оцінки заходів з підвищення енергоефективності

Консультування з питань розробки програм фінансового сприяння заходам з енергозбереження у комунальній сфері, наприклад, шляхом укладання договорів з підрядними організаціями про підвищення енергоефективності

Проведення тренінгів з енергоменеджменту у місцевих громадах

Консультування з питань створення системи управління будівлями і спорудами

Підтримка у проведенні форумів для налагодження діалогу між представниками комунального рівня з іншими посадовими особами, що приймають відповідні рішення

Підтримка мережевої взаємодії та інформаційних кампаній

 

Більш детальніша інформація - http://eeib.org.ua/page/news/uk/

версія для друку