українська російська англійська
Нацпроект "Відкритий світ" завершив презентацію конкурсу "2000 шкіл"
13.11.2013 | 16:16
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Національний проект «Відкритий світ» протягом двох з половиною тижнів презентував конкурс «2 000 шкіл» у 25 містах України.

Конкурс здобув інтерес серед освітян регіону. Як доказ – вже більше 2 400 шкіл подали заявку на участь у ньому. Прийом заявок відбуватиметься до 17 листопада.

За результатами конкурсу буде обрано 2 000 шкіл, які до кінця 2013 року приєднаються до Нацпроекту «Відкритий світ» та отримають мультимедійні комплекси, цифрові лабораторії, комп’ютери для вчителів.

Нагадаємо, 28 жовтня команди «Відкритого світу» вирушили у робочий тур містами України. Презентації відбулися у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Сімферополі, Севастополі, Одесі, Кіровограді, Черкасах, Вінниці, Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Рівному, Житомирі, Чернігові, Сумах, Полтаві та Луганську.

У Києві презентація відбулася 1 вересня 2013 року в одній із київських шкіл у рамках інтерактивного «Уроку майбутнього» з Президентом України Віктором Януковичем.

Довідково:

Національний проект «Відкритий світ» реалізовує Держінвестпроект. Нацпроект передбачає перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес сучасних технологій. У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання від різних виробників та широкосмуговий доступ до Інтернету були встановлені у 54 школах по всій території України.

Згідно із затвердженим Президентом України Національним планом дій на 2013 рік, до кінця року проект впроваджуватиметься у 2 000 українських шкіл. А до 2015 року всі середні школи України будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі Інтернет.

 

версія для друку