українська російська англійська
Едуард Ставицький зі своїм угорським колегою обговорив реалізацію проекту Адріатичного газового коридору
13.11.2013 | 18:15
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

13 листопада під час участі у конференції «Підвищення регіональної енергетичної співпраці: інтеграція енергетичного ринку країн Вишеградської четвірки та України» відбулась зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького з Державним Міністром з питань зміни клімату та енергетики Міністерства національного розвитку Угорщини Палом Ковачем та Послом Угорської Республіки в Україні Міхалєм Баєром.

Під час зустрічі Сторони обговорили питання співробітництва України та Угорщини у енергетичному напрямку, зокрема, реалізацію проекту Адріатичного газового коридору.

«Для України, як і в цілому для Європи, актуальним є питання диверсифікації джерел і маршрутів постачання енергоресурсів. Пошук альтернативних джерел газопостачання спрямований на забезпечення енергетичної безпеки України, мінімізацію ризиків, пов'язаних з небезпекою перебоїв у поставках газу з одного джерела, лібералізацію газового ринку України та підвищення рівня його конкурентоспроможності», - зазначив Едуард Ставицький. 

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький переконаний, що створення газового коридору дозволить з’єднати газотранспортні системи Хорватії, Угорщини і України та збільшити частку природного газу, що надходить в Україну з інших джерел. Він також додав, що реалізація проекту Адріатичного газового коридору сприятиме втіленню у життя важливого як для України, так і для Європейського Союзу проекту створення Східноєвропейського газового хабу.

 

версія для друку