українська російська англійська
Проект рішення про підвищення вартості проїзду в столиці громадськість обговорюватиме місяць
14.11.2013 | 09:45
Київська МДА

Проект розпорядження щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який днями було опубліковано на сайті КМДА, протягом місяця проходитиме громадські обговорення. Про це під час брифінгу розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк.

«Протягом місяця ми зважуватимемо всі «за» і «проти»: враховуватимемо звернення, побажання й розрахунки. Йтимуть дискусії між технічними фахівцями та дебати між економістами. Лише після цього буде прийнято відповідне рішення. Разом із тим, ми робимо все для того, аби не допустити підвищення на оптові транспортні послуги. Наразі ми працюємо над тим, щоб вартість проїзних квитків була збережена», – розповів Михайло Костюк.

Зазначимо, що чинна ціна на проїзд у комунальному транспорті діє з листопада 2008 року. За цей час відбулись суттєві зміни в економіці країні, внаслідок чого транспортні комунальні підприємства за 2012 рік від перевезення пасажирів у звичайному режимі руху отримали значні збитки.

Подальше утримання тарифів на існуючому рівні може призвести до погіршення якості та безпеки надання транспортних послуг населенню, адже дефіцит обігових коштів не дозволяє в повному обсязі виконувати регламентні роботи з ремонту рухомого складу, ескалаторів, заміни колії та іншого обладнання, а також оновлювати рухомий склад.

версія для друку