українська російська англійська
Затверджено Методику визначення технологічного мінімуму споживання газу для об'єктів теплопостачання
14.11.2013 | 12:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

13 листопада Уряд ухвалив постанову, якою затвердив Методику визначення технологічного мінімуму споживання природного газу для об’єктів у сфері теплопостачання. Документ розроблено Мінрегіоном України на виконання Національного плану дій на 2013 рік. Про це повідомив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук.

Він пояснив, що Методикою передбачено порядок визначення технологічного мінімуму споживання природного газу, необхідного для виробництва теплової енергії для опалення та гарячого водопостачання, з урахуванням певних умов підтримання нормативної температури у приміщеннях споживачів (у закладах охорони здоров’я і дошкільних навчальних закладах +20°C; у загальноосвітніх закладах і житлових будинках +18°C) і температури гарячої води від + 40 до + 44 °C.

Документ поширюється на суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, що використовують природний газ для виробництва теплової енергії для опалення та гарячого водопостачання незалежно від їхньої відомчої належності та форм власності. Перелік суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, для яких має бути встановлений технологічний мінімум споживання природного газу, складається, переглядається та затверджується місцевими держадміністраціями

«Суб’єкти господарювання у сфері теплопостачання щороку мають визначати технологічний мінімум споживання природного газу та подавати відомості щодо встановлених величин місцевим держадміністраціям та НАК «Нафтогаз України», - сказав Григорій Семчук. Він додав, що ухвалена постанова сприятиме недопущенню повного відключення виробників теплової енергії від газопостачання, що забезпечить стале проходження опалювального періоду.

 

версія для друку