українська російська англійська
Автопарк "швидкої допомоги" Житомирщини поповнився на 6 автомобілів
14.11.2013 | 12:10
Житомирська ОДА

Щодня в області на зміну виходить 103 бригади медичних працівників швидкої допомоги, які невтомно та кваліфіковано роблять свою почесну справу із порятунку життя. На сьогодні в області на балансі Центру екстреної допомоги та медицини катастроф нараховується 140 машин, частина з яких технічно застаріла і потребує заміни.

Очільники області урочисто передали 6 автомобілів швидкої допомоги Центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Автопарк «швидкої» поповнився на 4 автомобілі класу В та 2 реанімобілі класу С для дорослого та дитячого населення.

Цьогоріч бюджетом області передбачено придбання автомобілів для Центру екстреної допомоги та медицини катастроф. З обласного бюджету було виділено 3 млн. 850 тис. на закупівлю машин. Головний лікар Центру екстреної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради Анатолій Сова розповів, що до цього часу в області не було жодного реанімобіля класу С. Тому сьогодні частково потреби регіону задоволені, адже реанімобілі класу С дають змогу доставляти пацієнтів вкрай тяжкого стану до лікувальних установ. Анатолій Сова також висловив сподівання, що до кінця року автопарк Центру поповниться каретами швидкої допомоги від держави.

 

версія для друку