українська російська англійська
Мінінфраструктури інформує про порядок ввезення товарів на територію Митного союзу
14.11.2013 | 14:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України інформує українських автоперевізників про порядок транспортування товарів на територію Митного союзу. Згідно з повідомленням Федеральної митної служби Російської Федерації з 12 листопада 2013 року митними органами, підпорядкованими Центральному митному управлінню, щодо товарів, які ввозяться на митну територію Митного союзу, реалізуються заходи забезпечення дотримання митного транзиту.

Такі впровадження передбачені листом Федеральної митної служби Російської Федерації від 14 жовтня 2013 № 01-11/45617 «Про застосування заходів забезпечення дотримання митного транзиту товарів».

При цьому Федеральна митна служба Російської Федерації повідомляє, що з 1 грудня 2013 року припиняються договірні відносини між ФМС Росії і АсМАП, встановлені відповідною Угодою від 07.06.2004.

Транзит без книжок МДП вже реалізований на Півдні Росії, на Північному Кавказі, у Приволжі, на Уралі, у Сибірі, на Далекому Сході, а також у Домодєдовській, Шереметьєвській і Внуковській митницях. У всіх регіонах ситуація стабільна.

1 листопада 2013 ФМС Росії ввела тестовий режим, який дозволить потужним і стабільно працюючим перевізникам здійснювати митний транзит без застосування заходів забезпечення, якщо митним органом призначення є російський митний орган.

Митні органи не вимагають надання забезпечення сплати митних зборів, податків при митному транзиті, якщо декларантом є митний перевізник.

Міністерство інфраструктури України рекомендує українським автоперевізникам враховувати вищевикладену інформацію при плануванні перевезень.

 

версія для друку