українська російська англійська
Урядовий уповноважений з прав інвалідів посприяв у наданні допомоги щодо водопостачання
14.11.2013 | 14:22
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

До Урядового уповноваженого з прав інвалідів звернувся завідувач Ювільнянської лікарської амбулаторії комунального закладу “Цюрупинський центр медико-санітарної допомоги” В. Трембач з проханням про надання фінансової допомоги на буріння свердловини.

Як зазначив керівник амбулаторії, установа, яка розташована в  с. Ювілейне Цюрупинського району Херсонської області, обслуговує чотири населених пункти з населенням 3 680 чоловік, з них 101 - інваліди. Водопостачання в амбулаторії централізоване, подача води здійснюється протягом двох годин на добу, а це суттєво знижує рівень медичної допомоги населенню.

Для вирішення проблеми нормального функціонування лабораторії, Урядовий уповноважений з прав інвалідів звернувся до спонсора, який виявився небайдужим та погодився оплатити витрати, пов’язані з бурінням свердловини.

Олексій Журавко наголосив, що зробить все можливе для вирішення одного із найбільш складних завдань - покращення медичного обслуговування для інвалідів.

«Дякую спонсорам, які відкликаються аби допомогти у цій нелегкій справі», - зауважив Урядовий уповноважений з прав інвалідів.

Звернення від імені більше 100 інвалідів (мешканців трьох сіл) підписали інваліди І та ІІ груп: Ілюкова Любов Євгенівна, Мотрунич Людмила Володимирівна, Мазун Ольга Олександрівна, Савенко Олександр Миколайович, Іванченко Леонід Васильович, Бех Олександр Іванович, Тертишний Павло Олександрович та інші.

версія для друку