українська російська англійська
За 10 місяців Держфінінспекція в Києві відшкодувала втрат на 107 млн. грн.
14.11.2013 | 18:24
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в м. Києві упродовж січня – жовтня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 107 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів і бюджетних установ додатково надійшло більш як 5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 205 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 63 кримінальні провадження.

До суду пред'явлено 55 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 120 млн грн. Пред'явлення ще 67 подібних позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За вчинені фінансові порушення 287 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 285 – до дисциплінарної, 115 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 101 млн грн.

 

 

версія для друку