українська російська англійська
Уряд продовжить роботу зі створення в Україні комфортних умов ведення бізнесу, - Ігор Прасолов
14.11.2013 | 15:34
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Головне завдання Уряду - забезпечити всебічну підтримку бізнесу шляхом створення комфортних умов роботи в Україні. Про це заявив сьогодні Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, відкриваючи Українсько-індійський бізнес-форум Федерації торгівельних палат Індії.

Міністр проінформував присутніх бізнесменів про результати роботи П’ятого засідання Міжурядової українсько-індійської комісії, де він співголовував.

«Після візиту Президента України Віктора Януковича у грудні 2012 року в Індію, у ході якого було підписано Декларацію про «всеохоплююче партнерство», наші відносини отримали значний додатковий імпульс для розвитку та вийшли на новий рівень. Наше завдання - наповнити ці відносини практичним змістом, і сьогодні нам це вдалося, - зазначив Ігор Прасолов. – Ми обговорили низку питань, у тому числі складних, та підписали кілька документів, які дозволять нам наблизитися до їх вирішення».

В свою чергу Посол Індії в Україні Раджив Чандер відзначив потенціал української економіки та порадив представникам індійського бізнесу розглянути можливість інвестування в Україну.

«Україна має значний потенціал в багатьох сферах – це і вигідне географічне розташування між двома ринками ЄС та РФ, значний людський, науковий та промисловий потенціали. Активний розвиток IT-сектору та сільського господарства, що за оцінками міжнародних експертів у довгостроковій перспективі виведе Україну у трійку найбільших світових експортерів продовольства. Тому індійським бізнесменам варто звернути увагу на Україну», - зазначив Посол Індії в Україні.

При цьому Ігор Прасолов наголосив, що сьогодні окремі українські компанії вже прийняли рішення відкривати свої представництва в Індії та збираються закріпитися на цьому ринку.

«У свою чергу Україна чекає на прихід індійських інвесторів та бізнесменів в Україну», - підкреслив Міністр.

У бізнес-форумі взяли участь провідні індійські та українські компанії, які представляли металургійний, хімічний, енергетичний, автомобільний сектори, компанії харчової промисловості та виробники гірничого обладнання. Зокрема, на форумі були представлені такі відомі світові марки, як Tata Motors та Jaquar & Company Pvt. Ltd.

 

версія для друку