українська російська англійська
К.Грищенко провів 10-те засідання спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва
14.11.2013 | 16:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

14 листопада 2013 року в Києві під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка та Першого заступника Прем’єр-міністра Азербайджанської Республіки Ягуба Еюбова відбулося десяте засідання спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва.

Відкриваючи засідання, К.Грищенко наголосив на тому, що регулярне проведення засідань Комісії у першу чергу демонструє високий рівень взаємовідносин двох кран та надає можливість не лише обговорити існуючі питання, а й окреслити подальші напрямки роботи відповідних міністерств та відомств з метою подальшого поглиблення двостороннього співробітництва.

«Хотів би особливо підкреслити високий рівень діалогу між нашими країнами у всіх сферах, що є реальним підтвердженням подальшого поглиблення стратегічного партнерства. Схожість інтересів за відсутності будь-яких проблем у політичній сфері, великий потенціал взаємодії в економічній сфері, а також прагнення українського та азербайджанського народів до розвитку зв’язків наших країн створюють позитивне підґрунтя для нашої роботи», - підкреслив К.Грищенко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, пошук нових ринків збуту та розширення вже існуючих можливостей для збільшення експортних потужностей, посилення економічної присутності України за кордоном, а також залучення іноземних інвестицій – це не лише стратегічне завдання Уряду, а і життєва необхідність сучасної зовнішньої політики нашої держави.

К.Грищенко переконаний, що основною рушійною силою для розвитку двостороннього співробітництва є такі сфери, як енергетика, інвестиційне співробітництво, сільське господарство, космічна сфера, будівництво та розвиток контактів між малим та середнім бізнесом.

За результатами роботи К.Грищенко та Я.Еюбов підписали Протокол 10-го засідання спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, в якому визначено пріоритетні напрямки співробітництва двох країн на майбутнє.

Під час спілкування з журналістами Віце-прем’єр-міністр України поінформував присутніх про ті питання, які було обговорено.

«У ході засідання нашої Комісії ми сьогодні обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва. Взаємодію у сфері енергетики, реалізації масштабних інфраструктурних проектів в Азербайджані, співпрацю в транспортній та космічній сферах», - сказав К.Грищенко.

Говорячи про співпрацю в енергетичній сфері, Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що сторонами було досягнуто розуміння, які кроки необхідно здійснити, щоб вивести співробітництво в цій сфері на стратегічний рівень.

версія для друку