українська російська англійська
Міліція вилучила найбільшу за останні роки партію героїну вартістю понад 7 млн. доларів
14.11.2013 | 17:30
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Українська міліція вилучила партію героїну вагою понад 50 кілограмів. Вартість наркотику за цінами «чорного» ринку становить більше 7 мільйонів доларів США. Цієї кількості героїну мало би вистачити на виготовлення півмільйона доз.

За словами начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України Олега Школьного, деякий час назад оперативники підрозділу отримали інформацію про наміри групи громадян використати територію України для транзитного переміщення партії героїну з країн азійського регіону до держав Євросоюзу.

Після проведення ряду заходів оперативники встановили коло осіб, причетних до незаконних дій з наркотиками. Двох зловмисників, які є іноземними громадянами, міліціонери затримали у столиці. У затриманих вилучено понад 50 кілограмів героїну.

«Зараз у столиці та кількох областях України проходять заходи з метою документування каналу надходження цієї речовини в Україну, а також каналу, за допомогою якого зловмисники мали намір перемістити її до країн Європи», – зазначив Олег Школьний.

За його словами, це найбільша партія героїну, вилученого правоохоронцями з незаконного обігу упродовж кількох останніх років.

Дії зловмисників кваліфіковані за кількома статтями Кримінального кодексу України, що передбачають відповідальність за зберігання наркотичних засобів, їх транспортування з метою збуту, а також за контрабанду наркотиків на територію України. Затриманим може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

 

 

версія для друку