українська російська англійська
Микола Азаров високо оцінив результати засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії
14.11.2013 | 17:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров високо оцінив результати роботи десятого засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, яке завершилося сьогодні у Києві. Про це він заявив під час зустрічі з Першим заступником Прем'єр-міністра Азербайджанської Республіки Ягубом Еюбовим.

«Засідання міжурядової українсько-азербайджанської комісії пройшло успішно», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду відзначив позитивний розвиток двосторонніх відносин на високому рівні та в економічній сфері. Зокрема, відзначивши найважливішими серед інших, напрями співробітництва у торгово-економічній, енергетичній, транспортній сферах, оборонній промисловості. Водночас він звернув увагу на необхідності збільшення обсягів товарообігу між Україною та Азербайджаном понад мільярд доларів.

Микола Азаров також привітав азербайджанську делегацію з призначенням нового складу Уряду та висловив сподівання на успішний візит Президента Азербайджанської Республіки в Україну найближчим часом.

У ході зустрічі сторони висловилися за обопільну підтримку партнерських відносин та поглиблення економічного співробітництва.

версія для друку