українська російська англійська
У столиці відбулося урочисте відкриття міжнародних виставок навчальних закладів
14.11.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства освіти і науки

14 листопада 2013 року відбулося урочисте відкриття Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2013», Всеукраїнської виставки «Освіта. Робота. Підприємництво» та Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Education abroad». Подія триватиме упродовж 14-16 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Мета проведення виставок – привернення суспільного інтересу до освіти, пропагування досягнень України у цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору, інформування молоді про освітні можливості, поширення інформації про стипендії та гранти для отримання освіти, а також представлення навчально-методичної літератури, освітніх комп’ютерних програм тощо.

На сьогодні цей різноплановий виставковий захід, що складається із трьох виставок, є найбільшим освітянським заходом в Україні, присвяченим вищій освіті в Україні та за кордоном.

В урочистому відкритті виставки взяли участь заступник Міністра освіти і науки – керівник апарату Олексій Дніпров, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтєкунас, керівник представництва Росспівробітництва в Україні Костянтин Воробйов, радник з питань співробітництва та культури і директор Французького Інституту в Україні Ерік Тозатті, радник Посольства Російської Федерації в Україні, голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець.

З нагоди відкриття, гості привітали учасників заходу, що проходить напередодні Міжнародного дня студента та відзначається 17 листопада.

Заступник Міністра – керівник апарату Олексій Дніпров привітав колег з відкриттям заходу та зачитав вітання Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, який не зміг відвідати захід у зв’язку з закордонним відрядженням. У вітальному листі наголошено на стратегічній ролі освіти, що є базовим соціально-економічним і духовним показником розвитку українського суспільства. Також акцентовано на тому, що ця виставка надзвичайно важлива для молоді, яка тільки робить свій життєвий вибір. «Упевнений, що експозиція виставки, представлена на ній інформація, обмін думками, інноваціями та передовим досвідом, нові знання та враження знайдуть в подальшому достойне застосування і стануть реальним внеском у велику справу процвітання України», - йдеться у вітанні Дмитра Табачника.

З 14 до 16 листопада кожен бажаючий має змогу отримати інформацію «з перших рук», тобто безпосередньо від представників як українських, так і більш ніж 100 вищих навчальних закладів з різних країн світу.

На виставках представлено понад 200 ВНЗ, зокрема, 70 українських, а також навчальні заклади і організації зі Сполученого Королівства Великої Британії, Російської Федерації, Чеської Республіки,  Держави Ізраїль, Об’єднаних Арабських Еміратів, Республіки Польща, Французької Республіки, Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Кіпр, Литовської Республіки, Австрійської Республіки, Словацької Республіки, Австралії, Латвійської Республіки та Королівства Нідерланди.

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство «Знання» України.

версія для друку