українська російська англійська
На Рівненщині фінансова підтримка громадських ініціатив зросла в десять разів
15.11.2013 | 10:30
Рівненська ОДА

На Рівненщині оголосили обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2014 рік. Цього разу максимальний розмір гранту становить 50 тисяч гривень. Тим часом власний внесок у реалізацію задуманого має становити не менше 30% загальної вартості. За словами організаторів, учасниками конкурсу можуть бути проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами, а також спільні - подані від кількох територіальних громад.

Тематика ж має стосуватися розвитку підприємництва, туристичної галузі, охорони довкілля, енергозбереження, реформування житлово-комунальної сфери, благоустрою населених пунктів, а також організації ефективної системи надання соціальних послуг. Свої ідеї громади можуть подавати до 1 березня 2014 року. Більш детальна інформація про конкурс розміщена за адресою www.vrc.rv.ua/konkurs.

Обласний конкурс проектів відбуватиметься на Рівненщині вже вп’яте. Його метою є підтримка ініціатив сільських громад.

Водночас з року в рік громадськість області стає активнішою. Якщо у 2010 році на конкурс подали 16 проектів, то у 2013 – вже 78. А сума підтримки громадських ініціатив зросла в десять разів – з 90 тисяч гривень у 2010 році до 957 тисяч цьогоріч.

 

версія для друку