українська російська англійська
Екстрена медична допомога Рівненщини отримала черговий транш держінвестицій
15.11.2013 | 10:40
Рівненська ОДА

В область уже надійшла друга партія медикаментів, а також розхідні матеріали для надання невідкладної допомоги краянам, зауважила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. За її словами, на їх закупівлю витратили більше мільйона бюджетних гривень, адже Рівненщина вже другий рік поспіль отримує цільову субвенцію із держскарбниці. Відтак, 48 станцій, підстанцій і пунктів екстреної медичної допомоги Рівненщини централізовано забезпечують усім необхідним для якісного обслуговування краян. Водночас для подальшої повноцінної роботи бригад ЕМД запаси медпрепаратів поповнюватимуть щотижня. Загалом для Рівненщини в держказні передбачили 8 мільйонів 170 тисяч гривень на медикаменти для надання невідкладної допомоги краянам.

Разом із тим, ще 8 мільйонів 400 тисяч гривень держкоштів додали на зарплатню фахівцям системи екстреної медичної допомоги, повідомила Світлана Сад. За її словами, із 57 мільйонів дотації, яку отримала область, майже 15 відсотків спрямували для спеціалістів, котрі надають невідкладну допомогу. Адже з жовтня їм підвищили щомісячні виплати. Крім того, цих коштів вистачить, аби всі одержали матеріальну допомогу на оздоровлення.

Нині в області цілодобово чергує 88 бригад. Загалом у системі екстреної медичної допомоги Рівненщини працює 1328 кваліфікованих кадрів. Їх матеріальне зацікавлення, а також забезпечення усім необхідним для роботи стало можливим завдяки особливій увазі Глави держави до надання невідкладної допомоги, підсумувала Світлана Сад.

 

 

 

версія для друку