українська російська англійська
Укрзалізниця відкрила попередній продаж квитків на передноворічну неділю
15.11.2013 | 10:47
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

15 листопада Укрзалізниця відкрила попередній продаж квитків на 29 грудня (неділя) 2013 року. На цю дату пасажирам запропоновано понад 22 тисячі місць до курортних центрів України з усіх регіонів. У разі необхідності залізничники готові призначати додаткові рейси на дні масового виїзду.

З різних регіонів до місць відпочинку Західної України на передноворічну неділю Укрзалізниця запропонувала пасажирам понад 14 тис. місць. З них залишається у вільному продажу понад 5 тис. місць. Так, є вільні місця і у найпопулярніших поїздах, що прямують 29 грудня з Києва до Західного регіону. Зокрема, наразі можна купити квитки на поїзди: № 91 Київ – Львів, № 143 Київ – Івано-Франківськ, № 81 Київ – Ужгород, №49 Київ – Трускавець. Також є вільні місця 1-го та 2-го класу у швидкісному поїзді № 169 Київ – Львів.

У кримському напрямку на 29 грудня з усіх куточків України Укрзалізниця запропонувала майже  8 тис. місць, з них залишається у продажу також понад 5 тис.

Окрім цілорічних графікових поїздів, які курсуватимуть у передноворічні дні,  Укрзалізниця розглядає можливість призначення більш ніж 20 додаткових поїздів у найпопулярніших напрямках. Зокрема, у разі виникнення дефіциту місць, будуть призначені додаткові поїзди та рейси на  маршрутах Київ – Ужгород, Київ – Івано-Франківськ, Одеса – Ужгород, Харків – Ужгород, Сімферополь – Київ, Сімферополь – Івано-Франківськ, Дніпропетровськ – Київ. 

Нагадаємо, вчора, 14 листопада, було відкрито попередній продаж квитків на 28 грудня (субота), а 13 листопада на 27 грудня (п’ятниця).

Наразі ще залишаються у продажу квитки на поїзди, що прямують у 28 та 27 грудня з різних регіонів України до курортів Західного регіону та Криму. Зокрема, є квитки на поїзди, що курсують за маршрутом: Київ-Львів, Київ-Ужгород, Київ-Івано-Франківськ, Київ-Трускавець, Київ-Чоп, Сімферополь-Львів, Одеса-Львів, Київ-Сімферополь, Харків-Сімферополь, Донецьк-Сімферополь, Львів-Сімферополь та інші. 

Завтра, 16 листопада, буде відкрито попередні продаж квитків на 30 грудня (понеділок). Продаж квитків за 45 діб до відправлення поїзда розпочинається, як у залізничних касах,  так і в мережі Інтернет о 8 ранку.

Вчора, 15 листопада, Укрзалізниця поновила попередній продаж квитків на поїзд № 117/118 Київ-Чернівці.

версія для друку