українська російська англійська
Україна-Туркменістан: на шляху розвитку партнерства у сфері вищої освіти
15.11.2013 | 12:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки

14 листопада 2013 року у Міжнародному університеті нафти і газу (м. Ашгабат, Республіка Туркменістан) відбулося перше засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Туркменістану та України, порядок денний якого визначили питання, пов'язані із завданнями подальшого співробітництва обох країн у сфері вищої освіти.

Зокрема, обговорено питання підготовки в Україні кваліфікованих спеціалістів; підвищення кваліфікації викладачів України та Туркменістану; впровадження у навчальний процес інноваційних освітніх технологій, обміну кращим педагогічним досвідом.

Нагадаємо, що у рамках Міжнародної виставки та наукової конференції  «Освіта, спорт і туризм в епоху щастя і могутності» проходить освітній ярмарок вищих навчальних закладів України.

Українську делегацію очолює Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

У списку представлених на ярмарку ВНЗ – Івано-Франківський національний університет нафти і газу, Харківський національний економічний університет, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Національна металургійна академія України, Сумський державний університет, Національний транспортний університет, Харківський аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського та інші.

 

версія для друку