українська російська англійська
Віталій Захарченко доручив розібратися у ситуації з рейдерськими захопленнями
15.11.2013 | 18:06
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Інформація про осіб, які беруть на себе зобов’язання виступити посередниками у господарських судах або з арбітражними керуючими при «вирішенні питань» сумнівного характеру, відлякує потенційних інвесторів, а також негативно впливає на бізнес-середовище та інвестиційний клімат в державі.

До Міністерства внутрішніх справ надходять непоодинокі звернення про спроби здійснення так званих «рейдерських атак». Подібним неправомірним діям сприяють особи, які пропонують виступити посередниками та «вирішити питання» протиправної зміни власника з допомогою рішень господарських судів.

У результаті проведення подібних дій неправомірно змінюється власник майна, що викликає нарікання людей на бездіяльність органів влади, підриває довіру громадян до влади та дискредитує її в очах суспільства. Крім того, подібна ситуація негативно впливає на бізнесове середовище та інвестиційний клімат в державі.

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко провів нараду, на якій дав завдання керівникам структурних підрозділів розібратися в цій ситуації та вжити необхідних заходів для припинення такого негативного явища.

Нагадаємо, що раніше Віталій Захарченко повідомляв у своєму блозі про ряд практичних заходів Міністерства внутрішніх справ із протидії рейдерству, а також про необхідність законодавчого врегулювання цієї проблеми.

 

версія для друку