українська російська англійська
Дніпропетровщина презентує економічний та інвестиційний потенціал у Китаї
18.11.2013 | 10:53
Дніпропетровська ОДА

Делегація Дніпропетровської області з 18 по 20 листопада проведе міжнародну виставку-презентацію у Посольстві України в Китайській Народній Республіці у м. Пекіні. Під час виставки голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков презентує представникам ділових та дипломатичних кіл Китаю економічний та інвестиційний потенціал Дніпропетровщини. Презентація пройде в рамках домовленостей, які були досягнуті під час другого засідання спільної українсько-китайської підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

«Розширення міжнародного співробітництва є важливою складовою державної політики нашого Президента Віктора Федоровича Януковича. Економіка Китаю є однією з найбільших та найстрімкіше зростаючих у світі. Розширення співробітництва з Китаєм для нашого регіону – це можливості розвитку експортних поставок та залучення інвестицій в економіку Дніпропетровщини», - сказав Дмитро Колєсніков.

Під час виставки директор Дніпропетровської інвестиційного агентства Іван Герасименко презентує Дніпропетровське інвестиційне агентство (DIA) представникам бізнесу, дипломатичних та консульських установ Китаю. Начальник управління зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Олександр Ракша презентує Петриківський розпис і бренд “Петриківка”.

Після завершення презентації Дніпропетровщини у Посольстві України в Китаї Дмитро Колєсніков відкриє виставку Петриківського розпису. Під час виставки будуть проходити майстер-класи петриківських майстрів, у яких зможуть взяти участь бізнесмени та представники посольств та консульств у Китаї.

Також у рамках робочої поїздки до Китайської Народної Республіки делегація Дніпропетровщини відвідає 3-ю Академію технологічних досліджень Фейхан та 5-у Академію аерокосмічної техніки Китайської аерокосмічної науково-технологічної корпорації.

версія для друку