українська російська англійська
Україна представила свої можливості на Міжнародному авіасалоні "Dubai Airshow-2013"
18.11.2013 | 13:13
Прес-служба Міністерства промислової політики

17 листопада Міністр промислової політики України Михайло Короленко на чолі офіційної делегації України взяв участь у відкритті Міжнародного авіаційного авіасалону «Dubai Airshow-2013». До складу делегації увійшли представники Міністерства оборони України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ДК «Укроборонпром» та керівники провідних вітчизняних підприємств.

Михайло Короленко зазначив, що сьогодні Україна має широкі можливості для співробітництва з ОАЕ щодо продовження поставок літаків Ан-74 та Ан-140-100. «Сподіваюсь, що цьогорічний авіасалон стане сприятливою нагодою для початку співпраці з ОАЕ з постачання Ан-148 та Ан-158. Ми також розглядаємо можливість створення сервісного центру для технічного обслуговування літаків сімейства «Ан», які експлуатуються в регіонах Близького Сходу, Африки та ПАР»,  - зазначив Михайло Короленко.

Українська експозиція представлена на авіасалоні досягненнями в авіакосмічній галузі таких провідних вітчизняних підприємств як ДП «Антонов», ПАТ «Мотор Січ», ДП «КБ «Південне» та ін. На статичній стоянці гостям та учасникам виставки представлено Ан-158 - регіональний реактивний літак нового покоління, який є продовження модельного ряду Ан -148.

Довідково

Цього року «Dubai Airshow» розмістився в спеціально збудованому комплексі «Dubai World Central» площею 645 тис. кв. м., що вдвічі перевищує площу Дубайського міжнародного аеропорту, в якому авіа-шоу проводились у попередні роки. Виставка триватиме з 17 по 21 листопада 2013р.

версія для друку