українська російська англійська
Луганщина отримала 20 нових "швидких"
18.11.2013 | 13:36
Луганська ОДА

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Луганщина отримала 20 найсучасніших автомобілів «швидкої допомоги». Урочиста церемонія вручення машин відбулася у Луганську, у якій взяли участь Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова, голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк та голова Луганської облради Валерій Голенко.

Так, Раїса Богатирьова високо оцінила роботу обласної влади Луганщини щодо модернізації сфери охорони здоров’я у регіоні, зазначивши, що автомобілі, які передані області в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, обладнані останнім словом техніки та відповідають усім необхідним стандартам. «Нові автомобілі «швидкої»  допоможуть оперативно та якісно надавати допомоги тим, хто її потребує, – зазначила міністр, – а лікарі збільшать кількість врятованих життів».

У свою чергу Володимир Пристюк підкреслив, що сьогодні, незважаючи на складні економічні умови, Глава держави та Уряд багато роблять для розвитку ключових галузей країни, особливо у частині модернізації медицини.

Завдяки Президенту України, Прем’єр-міністру та профільному міністерству автопарк швидкої допомоги Луганщини у поточному році вже поповнився  77 сучасними, а головне спеціально обладнаними машинами, 20 з яких були  вручені у Луганську.

При цьому за словами голови Луганської облдержадміністрації, наявність цих машин суттєво підвищить виконання соціального стандарту проїзду  бригади екстреної медичної допомоги – 10 хвилин містом та 20 хвилин у межах сільської місцевості.

 

версія для друку