українська російська англійська
Понад 600 млн. грн. виділено на реалізацію регіональної програми розвитку медицини Луганщини
18.11.2013 | 14:05
Луганська ОДА

«Зважаючи на значення медичної сфери для соціального благополуччя мешканців, на Луганщині було прийнято чотирьохрічну регіональну програму розвитку. За останні три роки на реалізацію програми з різних джерел фінансування було виділено понад 600 млн. грн.», - зазначив голова Луганської облдержадміністрацї Володимир Пристюк під час розширенного засідання колегії Міністерства охорони здоров’я України, що проходила у Луганську. 

За словами Володимир Пристюка, Луганщина однією з перших в Україні розпочало розвиток соціального партнерства з бізнесом, й сьогодні внесок підприємств у реформування медицини області тільки у поточному році склав понад 10 млн. грн.

Освоєння капіталовкладень, що були виділені, дозволило розпочати створення трирівневої моделі надання перинатальної допомоги дітям та матерям шляхом реорганізації малопотужних пологових відділень, відкриття  міжрайонних пологових стаціонарів, організації перинатального центру другого рівня, введення в експлуатацію сучасного перинатального центру третього  рівня.

Крім цього, завдяки цим коштам відкрито Слов'яносербську обласну туберкульозну лікарню; введено в експлуатацію операційно-реанімаційний блок та відділення інтервенціонної радіології обласного клінічного онкологічного диспансеру; здано в експлуатацію низку підрозділів  обласного кардіологічного диспансеру (реанімаційний блок, експрес-лабораторія, кабінет комп’ютерної  томографії).

 

версія для друку