українська російська англійська
Утворено урядову делегацію для переговорів з Росією щодо будівництва мостового переходу через Керченську протоку
18.11.2013 | 17:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд утворив делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів ххвалив 18 листопада 2013 року.

Будівництво мостового переходу через Керченську протоку є важливим трансконтинентальним проектом, який допоможе значно спростити розподіл транспортних потоків та скоротити їх шлях. Питання будівництва такого мостового переходу неодноразово піднімалося під час зустрічей керівництва України та Росії.

Очолить делегацію для участі у переговорах Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул. Також Уряд затвердив відповідні директиви для української сторони. Основною метою участі делегації у переговорах є узгодження проекту Угоди між урядами двох країн про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

Проектом Угоди також передбачається створення українсько-російської робочої групи для підготовки завдання, персональний склад якої з української сторони також схвалено Урядом.

версія для друку