українська російська англійська
Україна і Азербайджан зближуються в економічних відносинах
18.11.2013 | 18:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У рамках офіційного візиту в Україну Президент Азербайджану Ільхам Алієв зустрівся з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

Глава Уряду поінформував Президента Азербайджану про підсумки «дуже плідного», за його оцінкою, засідання міжурядового комітету з питань торгово-економічного співробітництва.

Микола Азаров відзначив важливе зближення позицій і активізацію співпраці в сферах енергетики, транспорту, сільського господарства і обобронно-технічній. Також він відзначив важливість інтенсифікації співробітництва у гуманітарній сфері, що дозволяє зближувати і народи, і держави.

Президент Азербайджану в свою чергу підкреслив, що азербайджансько-українські відносини розвиваються дуже динамічно і відкриваються нові сфери співробітництва. Зокрема, Ільхам Алієв відзначив як дуже перспективний проект участь українських компаній в будівництві Бакінського метро: найближчими роками тут кількість станцій планується збільшити з 23 до 70. Також Азербайджан вітає участь українських компаній, які за останні роки набули великого досвіду, у будівництві складних інфраструктурних об’єктів, яке розгортається в Азербайджані.

Крім того, сторони домовились інтенсифікувати співробітництво у транспортуванні вуглеводневої сировини, використанні передових агротехнологій, створенні логістичних центрів плодоовочевої продукції тощо.

Ільхам Алієв висловив ідею провести українсько-азербайджанський бізнес-форум, який допоміг би сповна використати нові можливості для інвестицій, які створюються як в Україні, так і в Азербайджані.

Сторони домовились також координувати кроки в межах СНД.

 

 

версія для друку