українська російська англійська
На Сумщині відбувся семінар "Торгівля з ЄС в рамках поглибленої та всеохоплюючої ЗВТ"
18.11.2013 | 18:50
Сумська ОДА

Посилення співпраці Сумщини з регіонами країн ЄС – важливий етап у розвитку торговельно-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва. На цьому наголосив заступник голови Сумської облдержадміністрації Ігор Яговдик у ході семінару «Торгівля з ЄС в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони про вільну торгівлю (ЗВТ+)» за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Нідерландів Кейса Клопенхаувера.

«Президент України Віктор Янукович проголосив курс держави на євроінтеграцію. У цьому процесі важливу роль відіграють саме регіони. Нині Сумська область веде торгівлю з більш ніж 90 країнами світу. Частина товарообігу з країнами ЄС складає більше 30%», – поінформував Ігор Яговдик.

За його словами, Євросоюз для Сумщини – це не тільки широкий ринок збуту, а й джерело високотехнологічних товарів та можливість обміну досвідом у розвитку спеціалізованого виробництва.

«Королівство Нідерландіводна з перших держав, яка визнала незалежність України. Ми будемо надійними партнерами у питаннях європейської інтеграції. Поглиблена зона вільної торгівлі стимулюватиме економічний розвиток країни, запровадження нових стандартів ведення бізнесу, розширення виробництв, створення нових робочих місць», – переконаний Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів Кейс Клопенхаувер.

«Підписання Угоди відкриє Україні двері до Європейського Союзу, який є найбільшим ринком у світі з більш ніж 500 мільйонами споживачів та 21 мільйоном компаній», – зауважив урядовий уповноважений з питань євроінтеграції Валерій П’ятницький.

версія для друку