українська російська англійська
У Полтаві пройшов ХОР-ФЕСТ, спрямований на моральність та розвиток громадянського суспільства
18.11.2013 | 19:10
Полтавська ОДА

У  Полтаві відбувся другий концерт ХОР-ФЕСТУ «Імені Твого ради», який започатковано Творчим громадським об’єднанням «Гілея» та особисто його президентом Гогохією Світланою Славіївною.

ХОР-ФЕСТ проводять у рамках Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки за сприяння облдержадміністрації і реалізується він як проект громадської організації. На це з боку облдержадміністрації виділено 17 600 грн.

Як повідомив заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Валерій Пархоменко на сьогодні облдержадміністрацією активно підтримується, у т.ч. і фінансово, діяльність інституцій громадянського суспільства – громадських організацій, послідовно виконуючи ініціативи Президента Віктора Януковича, спрямовані на розвиток громадянського суспільства.

Так, протягом 2013 року за кошти обласного бюджету планують надати фінансову підтримку 19-ти громадським організаціям на реалізацію 22-х суспільно-важливих проектів на загальну суму 343 тис. грн.

На статутну діяльність 12-ти обласних ІГС ветеранів та інвалідів у 2013 р. запланували видатки на суму  646,1 тис. грн.

ХОР-ФЕСТ «Імені Твого ради» є однією з найбільш помітних культурно-мистецьких подій року та проводиться у рамках відзначення 1025-річчя Хрещення України-Русі.

Захід спрямований на популяризацію культурних цінностей українського народу, утвердження духовності, патріотизму, моральності, формування національної самосвідомості, збереження та примноження культурних надбань українського народу, а також популяризацію творів українських класиків – авторів духовного співу.

Проект поєднує в собі проведення освітньо-виховних лекцій-концертів за участю Камерного хору «Гілея» у Полтавській області та хор-фесту за участю запрошених хорових колективів і полтавських виконавців.

версія для друку