українська російська англійська
21 листопада презентують попереднє ТЕО нацпроекту "Зелені ринки"
19.11.2013 | 12:43
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

21 листопада 2013 року о 12:00 відбудеться публічна презентація попереднього техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) національного проекту «Зелені ринки».

Під час заходу будуть представлені результати розробленого  попереднього техніко-економічного обґрунтування національного проекту, зокрема, обсяги необхідних інвестицій для реалізації проекту, форми участі держави у проекті, розробка типових моделей зелених ринків та визначення регіонів, в яких розвиватимуться ринки.

Нагадаємо, що для розробки попереднього техніко-економічного обґрунтування національного проекту «Зелені ринки» Держінвестпроект залучив грантовий капітал Американського агентства з міжнародного розвитку (USAID), що дозволило зекономити державні кошти.

Попереднє техніко-економічного обґрунтування нацпроекту розробляла компанія «NIRAS Україна» (представництво данської компанії «NIRAS GruppenA/S».

Протокол про передачу попереднього ТЕО нацпроекту було підписано між проектом USAID «Агроінвест» та Держінвестпроектом 6 листопада ц.р в  рамках Всесвітнього економічного форуму.

Спікери:

Юрій Гусєв - директор департаменту національних проектів Держінвестпроекту України.

Олександр Каліберда - заступник керівника проекту USAID «АгроІнвест»; Доманська Наталія – директор ТОВ "NIRAS Україна", розробник пТЕО;

Разгон Анатолій Васильович – директор Асоціації оптових ринків сільськогосподарської продукції.

Акредитиція ЗМІ за тел. (067) 234-88-93 або e-mail: press@ukrproject.gov.ua до 18:00 20  листопада 2013 р.

Початок реєстрації об 11:20.

Адреса: вул. Ярославів Вал, 22, Radisson Blu Hotel

 

Довідково

Національний проект «Зелені ринки» - створення мережі регіональних оптових продовольчих ринків реалізує Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.

Нацпроект передбачає будівництво різних об’єктів агрологістики, що призначатимуться для зберігання сільськогосподарської продукції, її переробки та доставки до споживачів.

Головна мета проекту – зменшення втрат плодоовочевого врожаю України на 50%,  забезпечення українського споживача якісною за помірною ціною продовольчою продукцією, підвищення її експортної можливості, а також посилення позицій України на міжнародних ринках с/г. Крім цього, нацпроект стимулюватиме зростання виробництва аграрної продукції та регіонального розвитку та сприятиме збереженню гарантій продовольчої безпеки країни, 

Розробка попереднього ТЕО відбулася без залучення державних коштів, а за рахунок фінансування Американського агентства з міжнародного розвитку (USAID).

 

NIRAS   данська багатопрофільна консалтингова група, яка заснована 1956 року. На сьогодні NIRAS  є однією з провідних європейських компаній, що спеціалізуються у впровадженні проектів технічної допомоги. Компанія має понад 1400 співробітників, 450 із них працюють в проектах з розвитку інфраструктури та агробізнесу.

Дочірня компанія ТОВ «НІРАС Україна» співпрацює із Представництвом Європейського Союзу в Україні, SIDA, DANIDA, USAID, а також низкою комерційних міжнародних та українських компаній.

Мережа професійних партнерів та місцевих експертів в поєднанні з провідним міжнародним досвідом, технічними та технологічними інноваціями є запорукою лідерства компанії NIRAS.

 

 

версія для друку