українська російська англійська
Г. Темник закликав комунальнників регіонів до максимальної готовності: очікується похолодання
19.11.2013 | 15:15
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

Забезпечити максимальну готовність комунальних служб до роботи в період похолодання, яке, за прогнозами синоптиків очікується з 20 листопада в окремих областях України, доручив керівникам регіонів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Він наголосив на важливості оперативно обробляти дороги, тротуари, прибудинкові території посипковими матеріалами в разі ожеледиці.

«Люди не повинні відчути жодних незручностей. Завдання комунальних служб – зробити все можливе для упередження створення заторів на дорогах під час ожеледиці і тим самим створити належні умови для пересування пішоходів, для функціонування і громадського, і спецтранспорту», - підкреслив Міністр.

Очільник Мінрегіону також звернув увагу на неухильному дотриманні технологічних режимів при подачі теплоносія в умовах зміни температурних режимів, що дозволить мінімізувати можливі пориви тепломереж. Він зазначив, що Міністерство ретельно стежитиме за роботою комунальних служб регіонів з тим, щоб, при необхідності, надати допомогу і не допустити збоїв в роботі.

Нагадаємо, в ході підготовки до осінньо-зимового періоду, в Україні підготували 6,6 тис. одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, 5,22 тис. одиниць додаткової спецтехніки, 93 тис. одиниць шанцевих інструментів та 1,1 млн. тон посипкового матеріалу та реагентів.

Довідково

При Мінрегіоні в цілодобовому режимі працює оперативно-диспетчерська служба (ОДС), яка відслідковує ситуацію в регіонах щодо проходження опалювального періоду та забезпечення ліквідації наслідків негоди.

Тел. ОДС Мінрегіону України – 044 207 18 04.

Контакти ОДС в регіонах розміщено на сайті Міністерства.

версія для друку