українська російська англійська
На Чернігівщині відроджують районне радіомовлення в FM діапазоні
19.11.2013 | 16:54
Чернігівська ОДА

У селищі Козелець Чернігівської області відбувся перший вихід в ефір районного радіомовлення «Районні вісті» в  FM діапазоні  на хвилі 99,6 МГц. Це неординарна подія не лише для району й області, а й для всієї України, адже це перша районна радіостанція на Чернігівщині, яка працюватиме в ефірі 24 години на добу.

Відтепер жителі Козелеччини мають можливість отримувати інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами. Радіо, забезпечуючи зв'язок особистості зі світом, не тільки інформує її про важливі події, але й робить життя цікавим, додаючи йому змістовності.

Передачі Козелецького районного радіо зможуть слухати і жителі сусіднього Бобровицького району.

Відновлення роботи місцевого радіомовлення після відмови від проводового відбулося за підтримки керівництва району та депутатів районної ради,  які, розуміючи потребу громадян в отриманні новин, доклали максимум зусиль для створення ще одного джерела  інформації про останні події в рідному районі, області, а також країні й світі.

До цього часу сигнал обласного радіо «Сівер-Центр» не розповсюджувався на територію Козелецького та Бобровицького районів. Тепер жителі цих районів мають змогу чути і новини обласного радіо, якими обмінюються між собою Козелецьке та Чернігівське обласне радіомовлення.

Таким чином, в області на FM діапазоні працює вже чотири районні радіостанції: у м. Новгород-Сіверський, смт Короп, Козелець та Варва.

Подали документи на прорахунок частот Борзнянське, Сосницьке, Менське та Ічнянське радіомовлення. У подальшому районні радіомовлення  Чернігівщини планують усі перейти на ефірне мовлення.

 

версія для друку