українська російська англійська
Підписано меморандум про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів та Міністерством юстиції
19.11.2013 | 17:34
Прес-служба Міністерства юстиції

19 листопада 2013 року підписано Меморандум про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Визначено п’ять пріоритетних напрямів співпраці: інформаційна взаємодія; дотримання гарантій адвокатської діяльності та захист професійних прав адвокатів; розроблення, затвердження та впровадження стандартів якості надання безоплатної правової допомоги; моніторинг та оцінювання якості надання адвокатами безоплатної правової допомоги; підвищення кваліфікації адвокатами.

Меморандум укладено строком на п’ять років.

«Оскільки система безоплатної правової допомоги з точки зору взаємовідносин між державою і адвокатурою вважається однією з найліберальніших не лише в регіоні, а й чи не в усій Європі, на практиці реалізації Закону «Про безоплатну правову допомогу» виникає ряд питань, які не можуть бути в односторонньому порядку врегульовані ні Міністерством юстиції, ні Радою адвокатів України як вищим органом самоврядування у період між з’їздами адвокатів. Саме тому і виникла ідея підписати такий Меморандум – унікальний спільний програмний документ», - заявила Міністр юстиції України Олена Лукаш.

«Меморандум покликаний вирішити нагальні проблеми, що виникли. Надання безоплатної правової допомоги дає можливість молодим адвокатам отримувати неоціненний досвід», - підкреслила Голова Національної асоціації адвокатів України Лілія Ізовітова.

 

 

версія для друку