українська російська англійська
У листопаді до соціальних фондів перераховано 8,6 млрд. грн. єдиного внеску
19.11.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

За оперативними даними, у листопаді платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували 8,6 млрд. грн. Усі кошти були оперативно розподілені між соціальними фондами.

Загалом, у листопаді надійшло понад 526,6 тис. звітів з єдиного внеску, з яких за допомогою систем електронного звітування – 353,6 тис., у паперовому вигляді подано 173 тис. звітів.

Як відзначають аналітики Міндоходів, дистанційна форма звітування набуває все більшої популярності серед платників єдиного внеску. Якщо у жовтні в електронному вигляді надійшло 60% поданих звітів, то за 19 днів листопада їх кількість вже складає майже 70%.

Платники мають можливість отримати необхідне програмне забезпечення для звітування та безкоштовні цифрові підписи. З 1 листопада строк їх дії подовжений з одного до двох років. Міністерство також постійно працює над розширенням можливостей електронного звітування для платників та запровадженням нових он-лайн-сервісів.

Нагадаємо, що завтра, 20 листопада – останній день подання звітності з ЄСВ.

 Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua . 

Рахунки, відкриті Міндоходів в органах Держказначейства, розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html .

 

 

версія для друку