українська російська англійська
На Луганщині на 53 млн. грн. відремонтовано доріг комунальної власності
19.11.2013 | 18:50
ЛУГАНСЬКА ОДА

Як повідомляє департамент житлово-комунального господарства та будівництва Луганської облдержадміністрації, у 2013 році на ремонт доріг комунальної власності виділено за рахунок державної субвенції 88,1 млн. грн. (11 % від необхідного), у тому числі безпосередньо містам та районам 59,9 млн. грн. та через обласний бюджет 28,1 млн. грн.

Для забезпечення безпечного руху автотранспорту кошти спрямовані на ремонт найбільш проблемних ділянок доріг. Станом на 10.11.2013 відремонтовано 200,5 тис. кв. м або 28,6 км доріг на суму 53,662 млн. грн. (61%).

Також здійснено низку заходів щодо підготовки вулично-дорожньої мережі до експлуатації у зимовий період. Так, для очищення територій населених пунктів у період снігопадів підготовлено 365 од. спецтехніки (100%). Укладено угоди з підприємствами та організаціями із залученням 446 од. техніки. Для автономної роботи підприємств із розчищення населених пунктів при снігових заметах у наявності є запас паливно-мастильних матеріалів у кількості 64,5 тонн.

Нагадаємо, що під час апаратної наради голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк доручив усім профільним службам скоординувати свої дії у випадку виникнення можливих надзвичайних ситуацій на дорогах Луганщини через різке погіршення погодних умов. Для цього їм доручено розробити відповідний План заходів, у якому буде взятий до уваги досвід минулих років та прогнозовані погодні умови на поточний сезон.

версія для друку