українська російська англійська
Міністр оборони обговорив питання взаємодії з головою Рівненської ОДА
19.11.2013 | 19:10
Прес-служба Міністерства оборони

19 листопада в рамках робочої поїздки до Рівненського гарнізону Міністр оброни України Павло Лебедєв провів зустріч із головою обласної державної адміністрації Василем Берташем з питань розвитку інфраструктури на Рівненщині.

У заході також взяли участь начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана та тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенант Ігор Колесник.

Під час зустрічі було обговорено питання взаємодії органів державної влади в області з командуванням новоствореного оперативного командування, обміну вивільнених військових містечок на квартири для сімей військовослужбовців та надання шефської допомоги військовим частинам Рівненського гарнізону.

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ запевнив Павла Лебедєва, що органи державної влади сприятимуть у впроваджені ініціатив та завдань Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Януковича щодо виконання програми реформування вітчизняного війська.

версія для друку