українська російська англійська
В Україні пройшов Національний тиждень безпеки дорожнього руху
19.11.2013 | 18:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

З 11 по 17 листопада цього року за підтримки Прем’єр-міністра України Миколи Азарова пройшов Національний тиждень безпеки дорожнього руху.

За доручення Глави Уряду його підтримали МВС, МОЗ, Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, ДСНС, Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Держкомтелерадіо, КМДА.

Тиждень БДР проводиться в Україні з ініціативи ВГО «Асоціації безпеки дорожнього руху» вже 5 років, при цьому втретє – у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного ООН. 

У рамках Тижня відбулася низка заходів у столиці й регіонах України. Зокрема, Форум національного партнерства з безпеки дорожнього руху на тему: «Державна цільова програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2016 року. Завдання і перспективи реалізації». Підсумком заходу стало заходу об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських неприбуткових організацій, наукової спільноти, ЗМІ на виконання Державної  програми.

Також у рамках першого в Україні Фестивалю відеороликів «Безпека на дорозі» в Донецькому театрі кіно імені Тараса Григоровича Шевченка відбувся показ для студентів вузів відеороликів на тему безпеки на автошляхах.  Мета показу - силою мистецтва за допомогою відеоматеріалів пропагувати безпечну поведінку на дорозі, нагадати глядачам про головні фактори ризику на дорозі й застерегти, що дорога не вибачає помилок. Для перегляду відібрані найкращі відеоролики на тему безпеки дорожнього руху з України й багатьох країн світу.

Підсумковим заходом Тижня став флешмоб та концерт на Майдані Незалежності у столиці «Ми – за безпеку на дорозі!» за участю відомих українських артистів, які пропагували безпечну поведінку на дорозі та використання світлоповертаючих елементів, як важливий чинник безпеки на автошляхах. Адже за даними міжнародних експертів з питань безпеки дорожнього руху, використання світлоповертаючих елементів дозволяє на 80 відсотків скоротити смертність на дорогах. Концерт зібрав на Майдані Незалежності у столиці понад 3000 глядачів.

 

 

версія для друку