українська російська англійська
Україна отримала головну нагороду на Міжнародній освітній виставці у Туркменістані
20.11.2013 | 09:34
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Українська делегація взяла участь у Міжнародній освітній виставці та науковій конференції «Освіта, спорт і туризм в епоху щастя і могутності» (Ашгабат, Республіка Туркменістан), яку очолив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник. 

Цей захід проходив за участю та під патронатом Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова, за підтримки Міністерства освіти Туркменістану, Посольства України в Туркменістані, Державного комітету Туркменістану з туризму, Державного комітету Туркменістану зі спорту та Торгово-промислової палати Туркменістану.

Український стенд посідав чільне місце на виставці та мав найбільшу площу – понад 110 квадратних метрів. В експозиції взяли участь представники 17 вищих навчальних закладів із 7-ми міст України. Велику увагу та популярність серед учасників Міжнародної виставки до національного стенду України привертала інтерактивна інтелектуальна вікторина «Місія Студент – Хто хоче навчатись в Україні?». Школярі та студенти із захопленням змагалися за призи і, одночасно, дізнавалися про нові факти та перспективи здобуття освіти в Україні.

«Місія Студент – Хто хоче навчатись в Україні?» є міжнародним освітньо-розважальним телешоу у форматі вікторини. Такий формат був розроблений та реалізований українською компанією Euromedia на замовлення ДП «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України.

Цей проект мав велику популярність та високий рейтинг у країнах проведення телешоу «Місія Студент – Хто хоче навчатись в Україні?»  — Казахстані, Азербайджані та Грузії.

Делегація України отримала Диплом (1-ше місце) за участь у Міжнародній виставці «Освіта, спорт і туризм в епоху щастя та могутності».

Організатори виставки визнали українську експозицію найкращою за дизайном, формою подачі інформації та масштабністю.

 

версія для друку