українська російська англійська
Проінвентаризовано 920,7 тис. га ділянок с/г призначення
20.11.2013 | 10:40
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

В Україні станом на 14 листопада землевпорядники провели інвентаризацію 50,55 тис. земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 920,7 тис. гектарів. Лише протягом останнього тижня темпи виконання робіт зросли на 13 відсотків. Загалом до кінця року планується провести інвентаризацію 1689,7 тис. га земель. На виконання цих робіт з державного бюджету передбачено 202,7 млн. гривень.

«Такого високого рівня фінансування галузь досі не мала, тому ми маємо завершити заплановані роботи з інвентаризації земель у чітко окреслені терміни на високому професійному рівні. У стислі терміни уперше за роки проведення земельної реформи нам вдалося розгорнути широкий фронт робіт з інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності, – підкреслив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко на апаратній нараді. – Ми маємо на меті забезпечити наповнення бази Державного земельного кадастру. Не за горами той час, коли в Україні кожна земельна ділянка матиме свій кадастровий номер і на обліку у держави буде кожен об’єкт. Це вірний шлях до завершення земельної реформи та наведення ладу у сфері земельних відносин».

Крім того, керівник земельного відомства жорстко поставив завдання керівникам територіальних органів земельних ресурсів прискорити роботи з інвентаризації земель. Це надзвичайно важливе та відповідальне завдання Уряду. Адже, як відомо, проведення інвентаризації сприяє суттєвому збільшенню надходжень до місцевих бюджетів від платежів за землю, які після проведення робіт з інвентаризації зростають, як правило, в 2-2,5 раза.

 

 

версія для друку