українська російська англійська
Члени Міжнародного Трейд-клубу України відвідали Черкаську область
20.11.2013 | 11:27
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Днями члени Міжнародного Трейд-клубу України відвідали Черкаську область з метою ознайомлення з інвестиційним та економічним потенціалом регіону. До складу делегації увійшли представники посольств Аргентини, Білорусії, Німеччини, Канади, Китаю, Малайзії, Мексики, Польщі, Румунії, Словаччини та Швейцарії.

На сьогодні Міжнародний Трейд-клуб України об'єднує керівників та співробітників відділів із торговельно-економічних питань майже 60 посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння у залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

Днями відбулась зустріч членів Трейд-клубу з керівництвом обласної державної адміністрації та обласної ради, а саме першим заступником голови Черкаської облдержадміністрації Анатолієм Івашкевичем, директором департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Тамілою Лепьошкіною та ін. На зустрічі було презентовано інвестиційний та економічний потенціал області та перспективні інвестиційні проекти.

 

 

 

версія для друку