українська російська англійська
Під час головування в СНД Україна зосередиться на реалізації всіх положень Договору про ЗВТ, - М.Азаров
20.11.2013 | 14:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У 2014 році під час головування у Співдружності Україна зосередиться на реалізації всіх положень Договору про зону вільної торгівлі в СНД. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Санкт-Петербурзі під час спільної прес-конференції з главами урядів Російської Федерації Дмитром Медведєвим та Республіки Білорусь Михайлом Мясниковичем.

«Ми зосередимося на реалізації всіх положень Договору про зону вільної торгівлі в СНД – це надзвичайно важливо, і саме тому ми працюватимемо і пропонуватимемо ті механізми, які ми поки що не у повній мірі реалізували», - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що мова, зокрема, йде про укладання Угоди про вільний доступ до трубопровідного транспорту, про поетапне зниження та відміну експортних мит у торгівлі та врегулювання сфери експортної закупівлі.

«Також необхідно зосередитися на підготовці Угоди про вільну торгівлю у сфері послуг. Це зробило би майданчик СНД унікальним з точки зору функціонування таких фундаментальних угод», - наголосив Микола Азаров.

версія для друку