українська російська англійська
НКЦПФР продовжує приводити діяльність акціонерних товариств до норм законодавства
21.11.2013 | 10:25
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) традиційно оприлюднює результати роботи в напрямку приведення діяльності емітентів у відповідність до Закону «Про акціонерні товариства» (АТ), зокрема, тих АТ, які не подавали регулярну річну інформацію протягом двох останніх років поспіль, та які  не привели статут та внутрішні положення у відповідність до вимог законодавства.

«Комісія вкотре прийняла рішення щодо усунення порушень та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів - на цей раз у відношенні 1902 емітентів, що розташовані на території, підпорядкованій Донбаському, Кримському, Полтавському, Прикарпатському, Східному територіальним управлінням та Центральному територіальному департаменту НКЦПФР. Низку відповідних рішень було прийнято на останньому засіданні регулятора, що відбулося 19 листопада 2013 року», - розповів Євген Воропаєв, член НКЦПФР, відповідальний за даний вектор діяльності Комісії.

У той же час, членами Комісії було прийнято рішення про визнання таким, що втратило чинність, рішення НКЦПФР від 16.04.2013 року № 607 щодо зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ВАТ «Полтаварибгосп» (станом на сьогодні – ПАТ «Полтаварибгосп», код за ЄДРПОУ 31179659), та відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених даним підприємством, у зв'язку із усуненням емітентом порушень законодавства.

«Відрадно те, що емітенти реагують на відповідні рішення Комісії та приводять свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України. Таким чином, можна констатувати, що така робота Комісії приносить результат», - наголосив Є. Воропаєв.

З переліком емітентів, у відношенні яких було прийняті рішення про зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, можна буде ознайомитись вже найближчим часом на офіційному сайті Комісії.

 

версія для друку